Search our Site

Decentralizacija: Ši iniciatyva remiasi savanoriškais pagrindais, todėl nei lėšų rinkimas, nei
projekto įgyvendinimas nereikalaus administracinių kaštų tarpinių institucijų išlaikymui. 100 proc. aukų bus skirta pagrindiniam tikslui. Ir Europoje, ir atitinkamose Afrikos bendruomenėse ši iniciatyva kilo iš paprastų žmonių, kurie nusprendė imtis konkrečių veiksmų, norėdami padėti stokojantiesiems.

Ryšiai: Mes turime tiesioginius ryšius su tikslinėmis grupėmis – vietinėmis kaimo bendruomenėmis Ugandoje, Zimbabvėje ir Malavyje, todėl išvengiame bet kokios formos korupcijos įgyvendinant šį projektą.

Įgalinimas: Švarus vanduo įgalina vietines bendruomenes pagerinti savo kasdienio gyvenimo sąlygas užsiimant žemdirbyste, auginant gyvulius ir naminius paukščius, sodinant medžius. Taip pat sumažėja vandeniu plintančių ligų, tokių kaip dizenterija, paplitimas. Tad žmonėms duodama meškerė, o ne vien žuvis.

Solidarumas: Mes esame pasauliečiai pranciškonai ir pranciškoniškasis jaunimas iš visos Europos, susivieniję dėl bendro tikslo – užtikrinti pamatinę žmogaus teisę į geriamąjį vandenį savo broliams ir seserims Afrikoje.

Komandiškumas: Tai yra puiki galimybė tau prisidėti kuriant gražesnį pasaulį!


Šulinio teikiamos naudosMedžių sodinimas: sveikesnė ekosistema, pagerėjusi oro kokybė

Pagerėjusi sveikata: sumažėjęs vandeniu plintančių ligų, tokių kaip cholera, dizenterija ir viduriavimas, paplitimas bendruomenėje

Daržovių auginimas: papildomas maisto šaltinis ir padidėjusios vietinių šeimų pajamos

Ūkininkavimas: naminių gyvulių ir paukščių auginimas

Bažnyčios statyba: vanduo reikalingas statyboms ir plytų gamybai

Išsilavinimas: padidėjęs raštingumo lygis, ypač tarp mergaičių

Saugumas: mažiau išprievartavimo ir neplanuoto nėštumo atvejų bei lytiškai plintančių ligų, tokių kaip ŽIV/AIDS.